Jeigu nutarėte parduoti savo mišką su žeme svarbu išsiaiškinti, kokia Jūsų miško vertė, todėl galite susisiekti su mumis. Mes pasiūlysime geriausias kainas, kurių yra vertas Jūsų miškas su žeme.

Jeigu neturite laiko ar nežinote, kaip rūpintis savo mišku, jei neaišku, kada ir kaip daryti miško kirtimus – kreipkitės į mus. Mes įvertinsime miško būklę, padėsime parengti miškotvarkos projektą ir, žinoma, pasiūlysime patrauklią kainą už Jūsų mišką.

Miško pirkimo procesą sudaro keli etapai:

1. Paruošiamieji darbai. Iš anksto su klientais suderinama ir numatoma patogi susitikimo ir miško apžiūros data ir laikas. Sutartu laiku į vietą atvyksta mūsų specialistai ir apžiūrėję įvertina miško būklę.

2. Kainos aptarimas. Priklausomai nuo bendro miško ploto, jame augančių medžių rūšių ir medienos skaičiaus kvadratiniame hektare, pačių medžių amžiaus – yra gaunami skirtingi vertinimo rezultatai, todėl bendros kainos visais atvejais nėra.

3. Sutarties sudarymas. Aptarus kainą ir suderinus visas sąlygas sudaroma individuali sutartis.

Miško pirkimą patikėkite mums

Mūsų įmonė vertina tiek savo, tiek kitų darbą, laiką ir pastangas, todėl pirkdami mišką pasiūlysime Jums geriausią rinkos kainą. Galimi du miško pirkimo – pardavimo variantai:

– su žeme;

– be žemės (statų mišką).

Pirkdami mišką išsikirtimui už palankę kainą  parengiame miškotvarkos projektą, sutvarkome visus reikiamus leidimus.

Close Menu